Sprzątanie Świata 2019

Wychowankowie przedszkola wzięli udział 23 września 2019 r. w Akcji "Sprzątanie świata - Polska". Temat tegorocznej edycji brzmiał "Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy!"

sprzatanie swiata

sprzątanie swiata

Witaj przedszkole

Czas odpoczynku i regeneracji w promieniach letniego słońca dobiegł końca. Wakacje za nami.
Rozpoczyna się czas radosnej zabawy z rówieśnikami oraz czas przyjemnej nauki.
W tym roku czeka na naszych podopiecznych mnóstwo atrakcji, wiele przyjemnie i bezpiecznie spędzonych chwil.
Z uśmiechem na twarzy rozpoczynamy rok szkolny 2019/2020.

wita przedszkole

Wszystkim dzieciom życzymy jak najwięcej sukcesów, zapału i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy.
Niech nauka poprzez zabawę sprawia Wam dużo radości,
a przedszkole niech się stanie drugim domem,
do którego będziecie przychodzić z ochotą i radością.
Dyrektor, Nauczyciele oraz Pracownicy Przedszkola

Zebranie

29.08.2019r. ZEBRANIE z RODZICAMI

Konferencja Katowice

12 czerwca 2019 r. nauczycielka naszego przedszkola, Ambasador programu eTwinning Anna Urbasik była prelegentem w trakcie regionalnej konferencji eTwinning "Kompetencje przyszłości w projektach eTwinning".

Conference in Katowice

Konferencja w przedszkolu

10 czerwca 2019 r. na terenie naszego przedzkola odbyła się Konferencja "Kompetencje cyfrowe: kluczowe kompetencje nauczycieli i dzieci w XXI wieku". Podczas konferencji poruszono temat kompetencji cyfrowych rowijanych u dzieci w trakcie realizacji projektów programu eTwinning. W trakcie konferencji nastąpiło podsumowanie działań w ramach realizacji projektu "Enriching the curriculum with ICT" programu Erasmus+ Wśród zaproszonych gości znaleźli się dyrektorzy szkół oraz przedszkoli z terenu miasta, nauczyciele oraz przedstawiciele Urzędu Miasta Jatrzębie-Zdrój.

konferencja Erasmus 2019

Job-shadowing w Hiszpanii

W dniach 13.05-17.05.2019 r. wicedyrektor oraz nauczycielki naszej placówki wzięły udział w job-shadowing w ramach programu Erasmus+.  Zajęcia odbywały się na terenie CEIP Concordia (Campohermoso, Hiszpania).

EU flag-Erasmus vect POS

Celem job-shadowing było m.in. nabycie wiedzy na temat współczesnych metod dydaktycznych opartych na aktywnym wykorzystaniu narzędzi ICT oraz nabycie umiejętności dobierania współczesnych metod nauczania do planowanych przez siebie zajęć z dziećmi - obserwacja zajęć prowadzonych przez nauczycieli w placówce przyjmującej - sporządzenie notatek, nagrań video oraz audio; współpraca z nauczycielami placówki przyjmującej.

Erasmus visit

Rekrutacja - wakacje