Zebranie

29.08.2019r. ZEBRANIE z RODZICAMI

Konferencja Katowice

12 czerwca 2019 r. nauczycielka naszego przedszkola, Ambasador programu eTwinning Anna Urbasik była prelegentem w trakcie regionalnej konferencji eTwinning "Kompetencje przyszłości w projektach eTwinning".

Conference in Katowice

Konferencja w przedszkolu

10 czerwca 2019 r. na terenie naszego przedzkola odbyła się Konferencja "Kompetencje cyfrowe: kluczowe kompetencje nauczycieli i dzieci w XXI wieku". Podczas konferencji poruszono temat kompetencji cyfrowych rowijanych u dzieci w trakcie realizacji projektów programu eTwinning. W trakcie konferencji nastąpiło podsumowanie działań w ramach realizacji projektu "Enriching the curriculum with ICT" programu Erasmus+ Wśród zaproszonych gości znaleźli się dyrektorzy szkół oraz przedszkoli z terenu miasta, nauczyciele oraz przedstawiciele Urzędu Miasta Jatrzębie-Zdrój.

konferencja Erasmus 2019

Job-shadowing w Hiszpanii

W dniach 13.05-17.05.2019 r. wicedyrektor oraz nauczycielki naszej placówki wzięły udział w job-shadowing w ramach programu Erasmus+.  Zajęcia odbywały się na terenie CEIP Concordia (Campohermoso, Hiszpania).

EU flag-Erasmus vect POS

Celem job-shadowing było m.in. nabycie wiedzy na temat współczesnych metod dydaktycznych opartych na aktywnym wykorzystaniu narzędzi ICT oraz nabycie umiejętności dobierania współczesnych metod nauczania do planowanych przez siebie zajęć z dziećmi - obserwacja zajęć prowadzonych przez nauczycieli w placówce przyjmującej - sporządzenie notatek, nagrań video oraz audio; współpraca z nauczycielami placówki przyjmującej.

Erasmus visit

Rekrutacja - wakacje

ogłoszenie wakacje

Święta majowe

Początek maja to tradycyjnie okres uroczystości upamiętniających najważniejsze wydarzenia i symbole, które zapisały się w historii polskiej państwowości. Podczas zabaw i zajęć  poznawaliśmy, jak wygląda m.in. flaga oraz godło naszego kraju.

IMG 20190502 132109IMG 20190430 101815

Zawieszenie strajku

Informujemy, że od dnia 27.04.2019 r. Związek Nauczycielstwa Polskiego zawiesza ogólnopolski strajk nauczycieli.

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>